Par mums

Vienmēr svaigs!

Interneta veikals Salmon.lv tika atvērts 2013.gada maijā un ir daļa no starptautiskās korporācijas Bidvest – pasaules līdera pārtikas preču tirdzniecībā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Korporācija Bidvest piedāvā pilnu pārtikas preču piegādes pakalpojumu klāstu Austrālijā, Jaunzēlandē, Arābu Emirātos, Singapūrā, Ķīnā, bet Bidvest Europe Eiropas valstīs aizņem līdera pozīcijas gan pārtikas preču distribūcijā, gan mazumtirdzniecībā, gan arī sabiedriskās ēdināšanas sfērā.

Salmon.lv ir Latvijā vienīgais interneta veikals, kurš piedāvā saviem klientiem svaigo zivi, jūras veltes un ikrus tieši no lielākajiem Eiropas un Āzijas ražotājiem.

2015.gadā savu darbu uzsāka mūsu jauns, aprīkots pēc pēdējām tehnoloģiju tendencēm un prasībām, zivju pārstrādes cehs, kurā strādā sava amata profesionāļi, kas ikdienā nodrošina augtāko produktu kvalitāti. Kompānijai piederošs temperatūras režīma loģistikas parks ļauj laikā un, saglabājos visas kvalitātes īpašības, piegādāt svaigo zivi, jūras veltes un ikrus tieši līdz Jūsu mājas vai biroja durvīm. No pasūtījuma saņemšanas brīža līdz preču piegādei paiet tikai dažās stundas.

Mēs nodrošinām piedāvātas produkcijas nepārtrauktu kvalitātes kontroli, saskaņā ar HACCAP paškontroles sistēmas prasībām, ko apstiprina kompānijai ir piešķirtais PVD sertifikāts, bet Drošs e-komersanta sertifikāts kalpo par katra pirkuma drošības garantiju.

Salmon.lv ir augstākās kvalitātes svaigā zivs, jūras veltes un ikri Jūsu galdā katru dienu, bez nepieciešamības stāvēt garās rindās lielveikalos. Delikateses, kuras vēl vakar bija pieejamas tikai vairumtirgotājiem, restorāniem un viesnīcām, jau šodien tiek piedāvātas tieši Jums!

Izmantojot korporācijas Bidvest ilggadējo pieredzi, mēs nodrošinām labāko servisu un augstāko produktu kvalitāti.

Ar korporācijas Bidvest vēsturi un zīmoliem, sīkāk iepazīties varat šeit: 

http://www.bidvest.com/div_info_bidvest_foodservice_group_europe.html

 

 

Ar cieņu, Jūsu Salmon.lv

Mūs atbalsta

www.bidvest.com

Biggest foodservice company in world outside of North America